آغاز اردوهای تیم‌های ملی کاراته از ۱۲ اردیبهشت


دور جدید اردوهای آماده‌سازی تیم‌های ملی کاراته در همه‌ رده‌های سنی از فردا (چهارشنبه) آغاز می‌شود.

به گزارش ورزش هشترود، دور جدید تمرینات تیم‌ ملی کاراته بزرگسالان در بخش مردان و از صبح فردا (چهارشنبه) در خوابگاه نصرت آغاز و تا تاریخ ۲۱ اردیبهشت پیگیری می‌شود. هدایت تیم ملی مردان ایران را شهرام هروی به عنوان سرمربی در اختیار دارد.

اردوی آماده‌سازی تیم ملی بزرگسالان بانوان نیز از تاریخ ۱۴ اردیبهشت آغاز و تا ۲۰ اردیبهشت به میزبانی سالن شهید کبگانیان در تهران پیگیری خواهد شد. هدایت تیم ملی بانوان را لیلا بهرامی به عنوان سرمربی در اختیار دارد.

ملی‌پوشان تیم‌های بزرگسالان در دو بخش مردان و زنان، خود را برای حضور در مسابقات کاراته وان‌ها، مسابقات قهرمانی آسیا و قهرمانی جهان آماده می‌کنند. با اتمام این رقابت‌ها ملی پوشان باید خود را جهت حضور در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا آماده کنند.

مرحله جدید اردوهای تیم‌های ملی کاراته نوجوانان و جوانان در دو بخش دختران و پسران، از صبح فردا  به میزبانی سالن شهید کبگانیان تهران آغاز می‌شود.

رقابت‌های قهرمانی آسیای نوجوانان و جوانان، حکم مبارزات انتخابی برای کسب سهمیه المپیک جوانان ۲۰۱۸ آرژانتین را دارند ک، از این رو نمایندگان ایران خود را برای حضور و کسب سهمیه در این رقابت‌ها آماده می‌کنند.

انتهای پیام