آقازمانی: نیمه دوم مقابل استقلال کم آوردیمبازیکن تیم فوتبال نفت تهران گفت: با وجود این که در نیمه اول مقابل استقلال پیروز شدیم اما به دلیل افت بدنی در نیمه دوم ورق برگشت.

به گزارش ورزش هشترود، سامان آقازمانی بعد از شکست ۲ بر یک نفت تهران مقابل استقلال گفت: بعد از گلی که در نیمه اول زدیم، شرایط تغییر کرد و استقلال عقب نشست تا بازی را در نیمه اول ببریم.

او افزود: در نیمه دوم ورق برگشت اما باید شرایط تیم ما را در نظر بگیرید. قول و قراری بین ما و باشگاه بود که بعد از تعطیلات درصدی از قرارداد ما را بدهند. بازیکنان نیز سه چهار روز در تمرین شرکت نکردند که به نظرم حقشان بود. شرایط تیم ما در نیمه دوم به خاطر هشت روز تمرین نکردن، تغییر کرد. یک ماه از آخرین بازی ما گذشته بود و امروز به لحاظ بدنی کم آوردیم.

بازیکن تیم فوتبال نفت با بیان اینکه مهره‌های خوبی در تیمش هستند، بیان کرد: تیم ما خیلی خوب است و از وقتی آقای افاضلی آمده، جلوی هیچ تیمی از پیش بازنده نبودیم. نفت همیشه مشکل مدیریتی داشته است. از مدیران خواهش می‌کنم حرفی را نزنند که نتوانند به آن عمل کنند. بعضی از بازیکنان قرارداد ۲۰-۳۰ میلیونی دارند که شاید تنها یکی دو میلیون تومانش را گرفته باشند. این که نشد تیم‌داری. اگر وارد فوتبال می‌شوند، باید پول داشته باشند.

انتهای پیام