ادامه نمایش ناامید کننده شاگردان منصوری/ حذف تمام جودوکاران ایران از گرندپری چینجواد محجوب نماینده وزن 100+ کیلوگرم جودو ایران با شکست برابر حریف برزیلی خود از رسیدن به مدال برنز گرند پری چین بازماند تا به این ترتیب هر چهار جودوکار ایران از دور این رقابت‌ها حذف شوند.

به گزارش ورزش هشترود، در جریان رقابت‌های روز پایانی جودوی گرند پری هوهات در چین، جواد محجوب وزن 100+ کیلوگرم ایران در دیدار رده‌بندی به مصاف رافائل سیلوا از برزیل رفت و با شکست ضربه فنی مقابل این جودوکار، از رسیدن به مدال برنز بازماند.

محجوب پیش از این در دور نخست استراحت کرد سپس مقابل کاژیبایف از قزاقستان پیروز شد اما در دومین مبارزه مقابل توشین بایار نایدان نفر 31 رنکینگ جهانی از مغولستان در 52 ثانیه ایپون شد و به گروه بازنده‌ها رفت و در این مرحله با برتری مقابل کراکوتسکی از قرقیزستان راهی دیدار رده‌بندی شد.

دیگر نماینده ایران در روز پایانی رقابت‌ها وحید نوری در وزن 90- کیلوگرم بود که در دور نخست مقابل اسلام بوزبایف از قزاقستان شکست خورد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

در دو روز گذشته نیز دو نماینده ایران به روی تاتامی رفتند که آن‌ها نیز از دور رقابت‌ها کنار رفتند. در وزن 66- کیلوگرم علیرضا خجسته پس از استراحت در دور نخست مقابل حریفی از کانادا پیروز شد اما در ادامه برابر حریف قزاق شکست خورد و از دور رقابت‌ها کنار رفت. در وزن 73- کیلوگرم نیز محمد محمدی بریمانلو در همان دور نخست برابر جرج فرناندز از پرتغال شکست خورد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

به این ترتیب تیم ملی جودوی ایران با 4 نماینده خود در این رقابت‌ها بدون کسب مدال به کار خود پایان داد تا روند ناکامی شاگردان منصوری در مسابقات و تورنمنت‌های مختلف علی رغم صرف هزینه‌های گزاف برای اعزام تیم‌ها کماکان ادامه داشته باشد.

انتهای پیام