امشب فهرست مازاد استقلال مشخص می‌شودمدیرعامل استقلال از قرارداد دوساله با شفر خبر داد

ورزش سه: مدیرعامل باشگاه استقلال از ارائه پیشنهاد دو ساله و موافقت مربی آلمانی برای امضای آن بعد از فینال امشب خبر داد.

سیدرضا افتخاری مدیرعامل باشگاه استقلال که برای حضور در کنار کاروان این تیم در خرمشهر حاضر شده است دقایقی قبل در جمع خبرنگاران حاضر در این شهر اعلام کرد با سرمربی آلمانی به توافق رسیده و امشب با او قرارداد جدیدی امضا خواهند کرد.

افتخاری در ابتدای صحبت هایش پیرامون شایعات نقل و انتقالاتی گفت:« ما تا قبل از این که وضعیت مربی را تعیین تکلیف نکنیم نمی توانیم وارد بازار خرید بازیکن شویم از همین رو در این هفته ها روی تمدید قرارداد آقای شفر تمرکز کردیم چون ابتدا باید مربی انتخاب شود و سپس با سلیقه مربی مان بازیکن جذب کنیم».

او ادامه داد:« با توجه به شرایط خوبی که تیم ما دارد قطعا برای لیگ هجدهم بازیکن زیادی مد نظر نداریم چون در هر پست بازیکنان جوان و آینده دار زیادی حضور دارند که تشنه بازی و درخشش هستند. البته قرار بر این است امشب بعد از فینال آقای شفر لیست مازاد را در اختیار ما قرار دهد تا کار تقویت تیم استارت بخورد».

مدیرعامل استقلال در ادامه تصریح کرد:« خواسته های سرمربی ما درست مثل خواسته های ما از ایشان معقولانه بود که در ابتدا ما دنبال امضای قراردادی دوساله با شفر بودیم چون اعتقادمان این است یک مربی اگر بخواهد کاری حرفه ای و اصولی انجام بدهد نیاز به زمان لازم دارد که این برنامه ما مورد موافقت شفر هم قرار گرفت چون بنا دارد تیمی بسازد که در ایران و آسیا مدعی اول قهرمانی باشد».

افتخاری در پایان پیرامون زمان امضای قرارداد گفت:« امشب اگر اتفاق خاصی رخ ندهد بعد از فینال حذفی قرارداد جدید با وینفرد شفر به امضا می رسد تا طرفداران با خیالی آسوده آماده دیدن موفقیت های بیشتر تیم محبوب شان باشند».