اینیستا: به زودی درباره آینده‌ام صحبت خواهم کردکاپیتان آبی‌ اناری‌ها در رابطه با آینده‌اش تصمیم گرفته است و در این هفته درباره آن صحبت خواهد کرد.

به‌ گزارش ‌ورزش هشترود ‌و ‌به نقل از آس، بارسلونا بامداد یک‌شنبه در فینال  کوپا دل ری با پنج گل سویا را شکست داد. آندرس اینیستا که در این شب یک گل به ثمر رساند پس از بازی گفت‌: از همه لحاظ شب فوق‌العاده‌ای بود. سعی خواهیم کرد قهرمانی در لالیگا را به دست آوریم تا هوادارانمان را بیشتر شاد کنیم. می‌دانستیم باید با چنین روشی برابر سویا بازی کنیم. ما تیم برتر بودیم و به حریف فرصت ندادیم. باشگاه و هواداران شایسته ۱۰ امتیاز هستند.

هافبک بارسلونا در ادامه‌ اظهار کرد: روز هیجان انگیز و خوشحال کننده‌ای بود. دوست داشتم همه چیز به خوبی پیش برود که این اتفاق افتاد.

کاپیتان آبی‌ اناری‌ها درباره جدایی‌اش از بارسلونا گفت‌: در این سال‌ها لحظات به یادماندنی و زیبایی را تجربه کردم. به خاطر عملکردمان و عنوانی که به دست آوردیم خشنودم چون هوادارانمان پس از حذف برابر رم شایسته چنین جامی بودند.

هافبک ‌اسپانیایی در ادامه‌ افزود: در این هفته‌ درباره آینده‌ام صحبت خواهم کرد. هواداران در طول دوران ورزشی‌ام نسبت به من مهربان بودند. به زودی خواهم گفت‌ که چه تصمیمی گرفته‌ام. تصمیمی که تقریبا واضح است.

دیدار دیشب به احتمال فراوان آخرین فینال اینیستا با پیراهن آبی‌ اناری‌ها بود. بازیکن ‌اسپانیایی در این رابطه اظهار کرد: این یک احتمال است. در چند روز آینده همه چیز مشخص خواهد شد. فینال دیشب خاص و هیجان انگیز بود. تصمیم من در رابطه با آینده‌ام یک موضوع شخصی است و به مدیریت مربوط نیست. من اکنون ۳۴ سال دارم و می‌توانم تصمیمات بزرگی بگیرم.

اینیستا دیشب در واندا متروپولیتانو مورد تحسین تماشاگران قرار گرفت. هافبک بارسلونا در این رابطه اظهار کرد: رفتار مردم باور نکردنی بود. این اتفاق برای من خیلی اهمیت دارد. آن یک تقدیر بود. لحظه خاصی بود.

انتهای پیام