بازی با پرسپولیس، فرصت اعاده حیثیت ماستورزش سه: مهدی مهدی‌خانی وینگر راست پدیده خراسان اظهار داشت: هیچ کس فکر نمی‌کرد پدیده کارش به این روزهای آخر لیگ برسد اما اتفاقاتی افتاد که همه دیدند و اکنون که شرایط به هر ترتیب به این جا رسیده، نوبت ما بازیکنان است تا از اعتبار خود و باشگاه دفاع کنیم و نشان دهیم که همان تیم قدرتمند همیشگی هستیم.

وی افزود: به طور حتم تیم قدرتمند پرسپولیس برای تثبیت قهرمانی پای به مشهد می‌گذارد اما حریفش تیمی است که این هفته برخلاف بازی هفته گذشته خوب تمرین کرده و انگیزه‌های زیادی برای نشان دادن شایستگی های خود به هواداران مشهدی دارد.

این هافبک جوان پدیده تاکید کرد: اطمینان دارم که هواداران مشهدی همچون بازی با استقلال تهران ما را تنها نخواهند گذاشت و ما هم تمام تلاشمان را خواهیم کرد که آنها دست خالی به خانه‌هایشان برنگردند. شرایط تیم حساس است و انتظار می‌رود باز هم حماسه دیگری از سوی هواداران پدیده رقم بخورد.

مهدی‌خانی خاطرنشان کرد: با اینکه مقابل فولاد خوزستان فقط با یک پنالتی در خانه حریف شکست خوردیم اما عزم خود را برای جمع‌آوری امتیازات باقیمانده لیگ جزم کرده‌ایم و انشاءالله با تمرکز از بازی با پرسپولیس این روند را آغاز می‌کنیم.