برای فینال، شایسته‌تر از رئال بودیم وبسایت نود: یوپ هاینکس، سرمربی بایرن مونیخ پس از تساوی ۲-۲ تیمش مقابل رئال مادرید و حذف از لیگ قهرمانان ضمن تمجید از شاگردانش عنوان کرد بایرن مونیخ در هر دو بازی رفت و برگشت تیم برتر میدان بوده است.

هاینکس به نقل از سایت یوفا گفته:

مثل شاگردانم ناامید هستم. حق ما صعود به فینال بود اما باید منطقی باشیم و نتیجه را قبول کنیم. کسی که هر دو بازی را دیده باشد متوجه می شود که ما تیم برتر بودیم. امشب شاهد بازی زیبا و جذابی بودیم. ما تیم برتر میدان در برنابئو بویدم و رئالی ها باید قدردان ناواس باشند.

قبول این حذف سخت است. قبول اینکه رئال پس از نمایش درخشان ما در نیمه اول موفق شد در همان ابتدای نیمه دوم به گل برسد سخت است. تیم من امشب عملکرد بسیار خوبی داشت. مدت ها بود چنین بازی خوبی از بایرن ندیده بودم. با توجه به مصدومانی که داشتیم ارائه چنین نمایشی در برنابئو واقعا خاص بود. من بازیکنان قوی دارم و جای تاسف دارد که فصل ما در اروپا اینگونه تمام شد.

اولریش یک لحظه گیج شد و تمرکزش را از دست داد. این اتفاق وحشتناکی برای هر بازیکنی است. لحظه بدی برای تیم ما بود اما موقعیت های زیادی برای گلزنی و صعود داشتیم. دروازه بان تیم من در مجموع عملکرد خوبی داشت.

پس از فینال ۲۰۱۳ فکر نمی کردم دیگر در لیگ قهرمانان مربیگری کنم اما الان می گویم که این بازی قطعا آخرین بازی من در لیگ قهرمانان بود.