برای کسب سهمیه آسیا می‌جنگیمخبرگزاری تسنیم: سید اکبر پوموسوی بعد از پیروزی تیمش مقابل پدیده خراسان در نشست خبری گفت: خدا را شکر که بعد از چند هفته سخت بردیم.مقابل یکی از بهترین تیم‌های تاکتیکی لیگ کاملا مستحق پیروزی بودیم.

وی افزود: من این برد را به همه مسئولان زحمتکش باشگاه که در هفته‌های بحرانی ما را مورد حمایت خود قرار دادند و آرامش را در تیم حفظ کردند، تقدیم می‌کنم. ما در نیمه دوم بازی امروز خیلی خوب ظاهر شدیم، امیدوارم بتوانیم این روند را ادامه دهیم. امروز واقعاً جای تماشاگران در ورزشگاه خالی بود، اما مطمئنم آنها اگر خودشان در ورزشگاه نبودند، قلب‌شان اینجا بود. خوشحالم که توانستیم با شکست پدیده عیدی خوبی به هواداران بدهیم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد‌خوزستان درباره عملکرد تیمش در نیمه اول این بازی، خاطر نشان کرد: در نیمه اول بازی پایاپای بود و هر دو تیم فرصت گلزنی داشتند، اما در نیمه دوم با صحبت‌هایی که با بازیکنان داشتیم، برای تک تک دقایق آن برنامه‌ریزی کرده و لحظه به لحظه بر حریف فشار آوردیم. فوتبال با هدفی را ارائه دادیم و از کناره‌ها، عمق و شوتزنی دروازه‌ آنها را مورد تهدید قرار دادیم. توپ یکی دو مرتبه به تیر دروازه حریف برخورد کرد و یک بار هم روی ضربه پنالتی به گل رسیدیم. بچه‌های ما امروز به هیچ وجه تسلیم نشدند و حتی می‌توانستیم دقیقه 93 گل دوم را هم به ثمر برسانیم.

پورموسوی در مورد آینده تیمش عنوان کرد: ما برای 25 هفته ابتدایی لیگ برنامه‌ریزی کردیم که ساختار تیم را تقویت کرده و به شکل خوبی برسانیم و برای 5 هفته پایانی نیز برای کسب سهمیه بجنگیم. دیشب هم با بازیکنان صحبت کردم و به آنها گفتم، 5 بازی پیشرو داریم که اگر حداکثر امتیازات را کسب کنیم موفق به کسب سهمیه خواهیم شد. خوشبختانه بازی امروز را بردیم و مقابل تیمی بازی کردیم که واقعاً کیفیت بالایی دارد و هرگز مقابل ما عقب‌نشینی نکرد. در بازی آینده کار سختی مقابل پارس جنوبی جم داریم که باید سعی کنیم آن بازی را هم با پیروزی پشت سر بگذاریم.