ترابی: می‌خواهیم به مردم ایران عیدی بدهیمملی‌پوش فوتبال ایران می‌گوید به دنبال پیروزی مقابل مراکش است تا در روز عید فطر به مردم ایران عیدی بدهند.

به گزارش خبرنگار اعزامی ورزش هشترود، مهدی ترابی در حاشیه تمرین امروز (دوشنبه) تیم ملی فوتبال ایران گفت: وضعیت اردو بسیار خوب است و تمرین‌های خوبی را پشت سر گذاشتیم. بازی‌های دوستانه‌ای هم که انجام دادیم به تیم کمک کرد و باعث پیشرفت بازیکنان جوانی مثل من شد. ما می‌توانیم از تجربه این بازیکنان در دیدار مقابل مراکش استفاده کنیم تا بتوانیم در روز عید فطر با ارائه بازی خوب مقابل این تیم عیدی به مردم ایران بدهیم.

او در مورد تمرین نکردنش در جلسه تمرینی دیروز هم توضیح داد: مشکل خاصی نبود و مقداری درد داشتم که با صلاح‌دید آقای کی‌روش تمرین نکردم اما مشکلی برای بازی نکردن ندارم.

ترابی خاطرنشان کرد: خدا را شکر می‌کنم در لیست نهایی قرار گرفتم چرا که آقای کی‌روش بازی‌های ما را در لیگ ایران به خوبی دنبال کرده است. همه تلاشم را می‌کنم تا اگر خدا خواست و بازی کردم بهترین عملکردم را ارائه دهم تا سال آینده جایی باشم که به فوتبال خودم و ایران خدمت کنم. فعلا تمام تمرکزم روی تیم ملی ایران است و پیشنهادی نداشتم.

انتهای پیام