خط و نشان مدافع کلمبیا برای هری کینمدافع تیم‌ ‌ملی فوتبال کلمبیا قبل از دیدار حساس برابر انگلیس برای هری کین خط و نشان کشید.

به گزارش ورزش هشترود و به نقل از دیلی میل، تیم‌ ‌ملی فوتبال کلمبیا در یکی از حساس‌ترین بازی‌های مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به مصاف تیم‌ ‌ملی فوتبال انگلیس خواهد رفت.

کلمبیا با دو پیروزی و یک شکست با شش امتیاز به عنوان تیم نخست به دور بعد راه پیدا کرد.

یکی از بهترین‌های این تیم یری مینا، مدافع بارسلونا بوده که توانست در سه بازی دو گل به ثمر برساند.

او قبل از دیدار برابر تیم‌ ‌ملی فوتبال انگلیس، گفت‌: خوشبختانه سانچس هم تیمی ما در تاتنهام بازی می‌کند  و توصیه‌های بسیار خوبی درباره هری کین به ما داده است. می دانیم که کار بسیار سختی برابر این بازیکن داریم اما  او باید بداند که دیدار برابر کلمبیا اصلا برای او آسان نخواهد بود.

یری مینا ادامه‌ داد: هری کین از بهترین مهاجمان حال حاضر فوتبال جهان است و در جام جهانی روسیه هم عملکرد بسیار خوبی از خود نشان  داده است. تا زمان بازی حساس برابر انگلیس بارها با سانچس درباره نحو بازی هری کین صحبت خواهم کرد تا با نهایت آمادگی و شناخت برابر او بازی کنم.

او در پایان سخنان خود همچنین ‌اضافه کرد: امیدوارم که خامس رودریگس به این دیدار حساس برسد. او از  بازیکنان کلیدی ما است و می‌تواند  بسیار تاثیر گذار ظاهر شود. البته ما در غیاب او هم نشان دادیم که تیم بسیار قدرتمند و خوبی هستیم.

انتهای پیام