داور دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا مشخص شدمیلوراد مازیچ و بیورن کوییپرس به ترتیب فینال لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا را قضاوت خواهند کرد.

به گزارش ورزش هشترود و به نقل از آس، کمیته داوران یوفا امروز (دوشنبه) نام داور فینال لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا را اعلام کرد.

بر این اساس میلوراد مازیچ قضاوت دیدار رئال مادرید و لیورپول را در کی‌یف بر عهده خواهد گرفت. داور صربستانی پیش از این ۴ بازی در لیگ قهرمانان را قضاوت کرده بود. هم‌چنین داور فینال جام کنفدراسیون‌های سال گذشته بین دو تیم شیلی و آلمان بود.

مازیچ در سوپرجام اروپا ۲۰۰۹ قضاوت دیدار رئال مادرید و سویا را بر عهده داشت که این دیدار با پیروزی ۳ بر ۲ شاگردان زین‌الدین زیدان به پایان رسید.

او پیش از این در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپای فصل ۲۰۱۵-۲۰۱۴ یکی از دیدارهای مادرید را سوت زده بود. در آن دیدار سفیدپوشان توانستند با یک گل بازل را شکست دهند.

یوفا بیورن کوییپرس را برای دیدار نهایی لیگ اروپا انتخاب کرد. داور هلندی دیدار تیم‌های اتلتیکو مادرید و مارسی را قضاوت خواهد کرد. او برای دومین‌بار است که دیدار نهایی لیگ اروپا را قضاوت می‌کند. کوییپرس بازی تیم‌های چلسی و بنفیکا را در سال ۲۰۱۳ سوت زده بود.

انتهای پیام