دلخانی: تمام کشتی‌هایم را با اختلاف بردم/ برای کسب مدال به رومانی می‌رومقهرمان وزن ۶۳ کیلوگرم انتخابی کشتی فرنگی امید مدعی شد برای کسب مدال به پیکارهای جهانی رومانی اعزام می‌شود.

میثم دلخانی، قهرمان وزن ۶۳ کیلوگرم انتخابی کشتی فرنگی امید در گفت‌وگو با ورزش هشترود، در خصوص قهرمانی‌اش در انتخابی تیم‌ ‌ملی کشتی فرنگی امید، اظهار کرد: رقابت‌ها از سطح بسیار بالایی برگزار شد که با اختلاف تمام کشتی‌هایم را با پیروزی پشت سر گذاشتم.

وی در ادامه‌ بیان‌ کرد: حضور در اردوهای تیم‌ ‌ملی بزرگسالان به پیشرفتم کمک کرده است و امیدوارم نماینده شایسته‌ای برای کشورم در جهانی رومانی باشم.

دلخانی در پاسخ به این سوال که سال ۲۰۱۷ نتوانستید در پیکارهای جهانی امید موفق عمل کنید، آیا امسال می‌توانید نتایج خوبی را کسب خواهید کرد؟ گفت: سال قبل در اردوها آسیب دیدم و نتوانستم آن طور که باید و شاید خودم را نشان دهم و مدال کسب کنم، اما به امید خدا در رقابت‌های رومانی می‌خواهم بهترین عملکردم را با کسب خوش رنگ‌ترین مدال بر جای بگذارم.

این کشتی‌گیر اهل فارس همچنین در پاسخ به این سوال که تمرکزش روی رده تیم امیدها است یا بزرگسالان ، تاکید کرد: فعلا تمرکزم بر روی رقابت‌های جهانی امیدها است که بتوانم با دست پر برگردم، اما نیم نگاهی هم به بزرگسالان دارم.

وی  در پایان خاطر نشان کرد: از مردم خونگرم لرستان بابت مهمانوازی بسیار عالی تشکر می‌کنم و میزبانی از همه نظر خوب بود.

انتهای پیام