دوست داریم کیانی در تراکتور بماندخبرگزاری تسنیم: رسول خطیبی در گفت‌و‌گو با سایت باشگاه تراکتورسازی اظهار داشت: در اینکه کیانی برای تراکتور زحمت کشیده شکی نیست و خود من نیز دوست دارم او در تراکتورسازی بماند.

وی افزود: زنوزی به مهاجری گفته بود به خاطر بزرگ تیم و کاپیتان تیم اولین نفر با مهدی کیانى صحبت کنید و طى صحبت‌هایی که بین مهاجری و کیانی انجام شده بود، مقرر شد تا این بازیکن قرارداد خود را تمدید کند، ولى بعداً شیطنت هایی صورت گرفت که باعث این سوءتفاهمات شد.

سرمربی پیشین تراکتورسازی خاطرنشان کرد: من از طرف زنوزى به مهدى کیانى زنگ زدم و گفتم که برای تمدید بیاید، چون همگی دوست داشتیم و داریم که او در تراکتورسازی بماند و کیانى در صحبت‌هایش گفت که دوست دارم بمانم، ولى تا تسویه حساب صورت نگیرد تمدید نمی‌کنم.

خطیبی ادامه داد: من به خاطر این که کیانى در تراکتور بماند گفتم که قرارداد خود را تمدید کند و بعد از آن با زنوزى و الیاسى صحبت کنیم تا مطالباتش را پرداخت کنند که کیانى قبول نکرد و فردای آن روز در مصاحبه‌اى گفت که رسول خطیبى گفته است که بیا اول از آقاى زنوزى عذرخواهى کن بعد قراردادت را ببند که چنین چیزی نبوده و صحبتى از عذر خواهى مطرح نشده است.

بازیکن پیشین تراکتورسازی تصریح کرد: البته اگر خود کیانى بخواهد و مُصر باشد فایل صوتی صحبت‌ها موجود است که نه زنوزى و نه من از او نخواستیم که عذرخواهى کند و اگر فایل صوتی صحبت‌ها را در اختیار مردم بگذاریم آن موقع قضیه متفاوت‌تَر از قبل خواهد شد و مردم و هواداران متوجه می‌شوند که آقایان هر روز چند حرف متفاوت می‌زنند و خواهند دید که برای‌شان پول از هوادار مهمتر است. اگر بین من و کیانى صحبت بازیکن سالارى مطرح شده براى کل تیم بود نه صرفاً براى کیانی. نظر کلى زنوزی این بود که سالار در مجموعه باشگاه و تیم دیگر وجود ندارد و نخواهد بود.

خطیبی ادامه داد: باز هم می‌گویم چند نفرى که منافع‌شان به خطر افتاده است شیطنت می‌کنند. این را هم بگویم که الیاسى جریمه کیانى را که از مدیریت قبل داشته، بخشیده است. الان هم زنوزى، مهاجرى و من دوست داریم کیانی در تراکتورسازی بماند، ولى خود او باید در این خصوص تصمیم بگیرد.