رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی جوانان کشور / کسب ۲ رکورد ملی و ۲ ورودی آسیا توسط جوانان


در پایان رقابت‌های دوومیدانی جوانان کشور دو رکورد ملی و دو ورودی قهرمانی آسیای ژاپن کسب شد.

به گزارش ورزش هشترود، روز دوم مسابقات دو و میدانی قهرمانی جوانان پسر کشور امروز  با حضور ۲۳۰ ورزشکار از استان های مختلف کشور در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران پیگیری شد.

در پایان این رقابت‌ها استان قم به عنوان قهرمانی این دوره از رقابت‌ها دست یافت.

تیم‌های همدان، تهران الف، لرستان، آذربایجان شرقی و خراسان رضوی نیز در جایگاه‌های دوم تا ششم ایستادند.

در جریان برگزاری این مسابقات، مهدی پیرجهان در ۴۰۰ متر بامانع موفق شد با ثبت زمان ۵۱.۵۴ ثانیه رکورد جدید ملی این ماده را به ثبت برساند.

در ده‌گانه نیز، رضا کفایتی از استان تهران الف با کسب ۶۵۴۳ امتیاز، رکورد هادی سپهرزاد را شکست و رکورددار جدید ده‌گانه جوانان کشور شد. کفایتی و پیرجهان توانستند با این رکوردشکنی مسافر ژاپن در رقابت‌های قهرمانی آسیا شوند.

نتایج کامل  روز دوم رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی کشور:

نتیجه ۴۰۰ متر بامانع:

حدنصاب حضور در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا: ۵۲.۰۰ ثانیه

۱- مهدی پیرجهان – آذربایجان شرقی – ۵۱.۵۴ (ورودی)

۲- یاسین گنجی – بوشهر – ۵۴.۸

۳- عماد نجف زاده – کیش – ۵۵.۹۰

۴- حامد حسنی – یزد – ۵۶.۳۵

۵- علی عباس‌پور – خراسان رضوی – ۵۶.۸۶

۶- وحید رمضانی – خراسان جنوبی – ۵۸.۲۱

۷- علی دهخوارقانی – آذربایجان شرقی – ۵۹.۵۰

۸- علی امینی – بوشهر – ۵۹.۵۵

نتیجه ۸۰۰ متر:

حدنصاب حضور در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا: ۱:۵۲.۰۰ دقیقه

۱- عبدالرحیم درزاده – سیستان و بلوچستان – ۱:۵۲.۸۹

۲- امید امیریان – سیستان و بلوچستان – ۱:۵۲.۹۶

۳- مهدی جعفری – چهارمحال و بختیاری – ۱:۵۳.۵۶

۴- امید فرزام صفری – کرمانشاه – ۱:۵۶.۷۶

۵- محد داداله زهی – قم – ۱:۵۸.۲۶

۶- مهران بختیاری – کردستان – ۱:۵۸.۷۸

۷- محمد مقتدری – اصفهان – ۱:۵۸.۸۲

۸- سبحان احمدی – کرمانشاه – ۱:۵۸.۸۷

نتیجه پرش بانیزه:

حدنصاب حضور ر مسابقات قهرمانی جوانان آسیا: ۴.۶۰ متر

۱- امیر داداخواه – اصفهان – ۳.۸۰

۲- سید علی حسینی – قم – ۳.۶۰

۳- محمد علی زابلی – قم – ۳.۶۰

۴- حسین اسدی – یزد – ۳.۴۰

۵- علی‌اصغر شایسته‌فر – تهران الف – ۳.۲۰

نتیجه ۱۰۰۰۰ متر:

حدنصاب حضور در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا: ۳۲:۰۷.۰۰ دقیقه

۱- ابوالفضل اسحاقی‌نژاد – همدان – ۳۳:۴۳.۳۸

۲- محمدرضا آقایی – البرز – ۳۴:۱۵.۷۳

۳- علی زورآوند – لرستان – ۳۴:۵۸.۸۱

۴- محمدمهدی سلطان‌زاده – سمنان ۳۵:۳۱.۶۹

۵- سجاد سیاهی – آذربایجان شرقی – ۴۰:۵۶.۰۳

۶- بهروز تیموری – زنجان – ۴۱:۱۰.۱۵

۷- حسین جعفری – آذربایجان شرقی – ۴۲:۴۱.۲۶

نتیجه ۳۰۰۰ متر بامانع:

حدنصاب حضور در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا: ۹:۲۵.۰۰  دقیقه

۱- محمد حاصلی – همدان – ۹:۳۶.۰۴

۲- علیرضا نوری – فارس – ۹:۴۶.۶۷

۳- امیرحسین برزویی – لرستان – ۹:۵۸.۸۷

۴- علی مطهری‌منش – فارس – ۱۰:۲۵.۳۰

۵- پویا وطن‌نواز – همدان – ۱۰:۵۱.۳۳

نتیجه ۴ در ۴۰۰ متر امدادی:

۱- آذربایجان شرقی – ۳:۲۵.۷۷ دقیقه

۲- خراسان رضوی – ۳:۳۲.۱۳

۳- هرمزگان – ۳:۳۵.۸۷

۴- قم – ۳:۳۶.۲۸

۵- اصفهان – ۳:۴۷.۷۲

نتیجه ۲۰۰ متر:

حدنصاب حضور در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا: ۲۱.۲۰ ثانیه

۱- علی قاسم بابایی – قم – ۲۱.۸۹

۲- میلاد ناصح جهانی – آذربایجان شرقی – ۲۱.۹۳

۳- میثم رشیدی – کردستان – ۲۲.۲۲

۴- محمدرضا دهقانی – زنجان – ۲۲.۲۷

۵- علی سلیمانی – خراسان رضوی – ۲۲.۵۲

۶- محمد باقر محمدی – قم – ۲۲.۶۷

نتیجه پرتاب دیسک:

حدنصاب حضور در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا: ۵۵.۰۰ متر

۱- محمود منصوری – اردبیل – ۵۷.۱۵ (ورودی)

۲- دانیال صفی – چهارمحال و بختیاری – ۴۸.۶۵

۳- شاهین یارحسینی – همدان – ۴۷.۳۵

۴- مصطفی مرتضی‌نیا – خراسان رضوی – ۴۵.۱۸

۵- رضا ابراهیمی – ایلام – ۴۱.۷۸

۶- مهدی رسولی – مرکزی – ۳۷.۷۶

نتایج ورزشکاران آزاد:

حسین رسولی – آزاد – ۶۲.۶۶ متر

محمدرضا رحمانی‌فر – آزاد ۵۴.۱۰

نتیجه این ورزشکاران در رنکینگ محاسبه نمی‌شود.

نتیجه ده‌گانه:

حدنصاب حضور در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا: ۶۳۰۰ امتیاز

۱- رضا کفایتی – تهران الف – ۶۵۴۳ (ورودی) / رکورد جدید ملی

۲- محمد موسی‌نژاد – بوشهر – ۵۵۵۴

۳- عرفان محمودی – تهران الف – ۵۴۲۱

۴- معین مرادی – تهران ب – ۳۹۸۶

۵- محمدجواد غلامی – ۴۰۵۴

نتیجه پرش طول:

حدنصاب حضور در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا: ۷.۵۰ متر

۱- علیرضا خالدی – خوزستان – ۷.۰۳

۲- محمدرضا فیروزکوهی – مازندران – ۶.۹۰

۳- حسین بی‌زار – تهران الف – ۶.۶۸

۴- محمدرضا خالصی – کرمان – ۶.۶۲

۵- محمدرضا بهروزی – مرکزی – ۶.۵۸

۶- سبحان امامی – مازندران – ۶.۳۹

انتهای پیام