رکورد منحصر به فرد ربیع‌خواه؛ دو جام بدون شوت! وبسایت نود: پرسپولیس با بردن پدیده، سرانجام قهرمانی‌اش در لیگ هفدهم را قطعی کرد و برای دومین سال پیاپی، جام را به خانه برد. در این دو فصل، بازیکنان زیادی برای پرسپولیس گل زدند یا گل ساختند اما یک نفر، صاحب یک رکورد ویژه بود. بازیکنی که در تمام این مدت نه گلی زد، نه گلی ساخت و نه حتی شوت داخل چارچوبی زد.

صفر شوت داخل چارچوب، رکورد عجیب محسن ربیع‌خواه در این دو فصل است. رکوردی که نه فقط کامیابی‌نیا و نوراللهی دو هافبک دفاعی پرسپولیس، که حتی مدافعان میانی این تیم هم نداشتند. بر اساس آمار متریکا، ربیع‌خواه این فصل هیچ شوت داخل چارچوبی نزده و فصل پیش هم، آمار مشابهی داشته است. تنها باری که ربیع‌خواه در این دو فصل دروازه‌بان حریف را مجبور به حرکت کرد، بازی رفت با ذوب آهن بود که رشید مظاهری برای شوت خارج چارچوب او شیرجه زد.

حتی بازیکنانی مثل حمیدرضا طاهرخانی که فرصت چندانی برای بازی پیدا نکرده یا محمد انصاری و صادق محرمی که چندان به دروازه حریف نزدیک نشده‌اند هم در این دو فصل، حداقل یک ضربه به سمت چارچوب حریف داشتند. با این حال، ربیع‌خواه و سبک بازی منحصر به فردش فعلا بیشتر از همه بازیکنان برای برانکو محبوب هستند.