ستایش روزنامه قطری از طارمی و پورعلی گنجیخبرگزاری ایسنا: روزنامه قطری در گزارشی به ستایش از تنها نماینده های لیگ ستارگان این کشور در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه پرداخت.

 لیگ ستارگان قطر به مکانی برای حضور ستاره‌های بزرگ فوتبال جهان تبدیل شده است.

در فصلی که گذشت بازیکنان بزرگی هم‌چون ژاوی و وسلی اسنایدر در لیگ ستارگان قطر بازی کردند اما این لیگ تنها دو نماینده در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه دارد و هر دو بازیکن ایرانی هستند.

مرتضی پورعلی گنجی و مهدی طارمی که هر دو در لیگ ستارگان قطر بازی می‌کنند در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه حضور خواهند داشت و تنها نماینده‌های لیگ قطر در این رقابت بزرگ هستند.

روزنامه استاد الدوحه در گزارشی به ستایش از عملکرد این دو بازیکن ایرانی پرداخت و نوشت: مرتضی پورعلی گنجی از بازیکنان کلیدی و تاثیر گذار السد به شمار می‌آید. او در فصلی که گذشت به‌جز در چند دیدار که مصدوم بود برای السد به میدان رفت. این مدافع خوب ایرانی در مجموع ۲۸ بار در رقابت‌های مختلف برای السد به میدان رفت که نتیجه آن سه گل بود که هر سه گل در لیگ ستارگان قطر به ثمر رسید.

این روزنامه قطری در ادامه نوشت: اما مهدی طارمی که از بهترین مهاجمان حال حاضر فوتبال ایران است در نیم فصل دوم به الغرافه پیوست و توانست عملکرد خوبی از خود نشان دهد. او در مجموع ۱۸ بار پیراهن الغرافه را در رقابت‌های مختلف بر تن کرد که نتیجه آن ۱۱ گل بود.