سرمربی تیم بسکتبال نوجوانان: یخ بازیکنان را به خوبی شکستیم


ترونیچ بسکتبال نوجوانان

نناد ترونیچ پس از پیروزی تیم ملی بسکتبال نوجوانان ایران برابر ماکائو در رقابت‌های قهرمانی آسیا گفت: از عملکرد بازیکنان راضی هستیم و اینکه همه نفرات سالم هستند و بازی کردند اتفاق خوبی بود.

به گزارش ورزش هشترود، سرمربی تیم ملی بسکتبال نوجوانان ایران پس از اولین پیروزی در رقابت‌های بسکتبال قهرمانی آسیا به میزبانی چین اظهار کرد: از عملکرد تیم راضی هستیم. همه بازیکنان سالم هستند و در نخستین دیدار به میدان رفتند و این اتفاق خوبی بود. در اینگونه رقابت‌ها به خصوص در رده جوانان و نوجوانان مهم است که بتوانیم یخ بازیکنان را در مسیر درستی بشکنیم که این اتفاق به خوبی افتاد.

ترونیچ ادامه داد: به نظرم شروع خوبی داشتیم. عملکردمان خوب بود و باید برای دیدار دوم که قطعا مسابقه‌ای سخت‌تر خواهد بود آماده شویم. در رقابت‌های اینچنینی بازی بعدی سخت‌ترین گام است و باید از پس آن برآییم.

او درباره چین تایپه بیان کرد: ما آمادگی کامل داریم و حریف را به خوبی آنالیز کرده‌ایم. همه چیز آماده است و من تمام تلاشم را می‌کنم که تیم را به بهترین شکل برای این مسابقه آماده کنم. قطعا جز با تلاش و کوشش به موفقیت نمی‌رسیم. بازیکنان ریکاوری و یک جلسه تمرین خواهند داشت و فردا به مصاف چین تایپه می‌روند.

به گزارش ورزش هشترود، تیم ملی بسکتبال نوجوانان در اولین دیدارش از رقابت‌های قهرمانی آسیا و کسب سهمیه جام جهانی 148 بر 45 ماکائو را شکست داد.

انتهای پیام