سرمربی تیم سروش رفیعی انتخاب شدباشگاه الخور قطر که سروش رفیعی در آن بازی می‌کند با مربی تونسی به توافق نهایی رسید و قرارداد امضا کرد.

به گزارش ورزش هشترود و به نقل از  الرای، الخور قطر در فصلی که گذشت دو مربی را روی نیمکت خود تجربه کرد و با هیچ کدام از  آنها برای ادامه همکاری به توافق نرسید. الخور با نتایج خوبی که در هفته‌های پایانی به دست آورد ماندن خود در  لیگ ستارگان قطر را جشن گرفت. با این حال با ناصیف البیاوی برای ادامه همکاری به توافق نرسید.

باشگاه الخور، سرمربی جدید خود را انتخاب کرد. عادل السلیمی، سرمربی تونسی سابق المرخیه به عنوان سرمربی جدید الخور انتخاب شد.

به گزارش ورزش هشترود، سروش رفیعی، بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس در الخور قطر بازی می‌کند. او در فصل نخست حضورش در این تیم قطری تا حدودی عملکرد خوبی از  خود نشان داد هر چند در بعضی از  بازی‌ها هم نیمکت نشین بود. قرارداد سروش با الخور به پایان رسیده است و هنوز معلوم نیست که آیا او به پرسپولیس بر می‌گردد یا در قطر به فوتبالش ادامه‌  می‌دهد.

اگر محرومیت پرسپولیس در فصل جابه جایی تابستانی برداشته شود این احتمال زیاد است که سروش در پایان فصل به سرخ پوشان برگردد.

انتهای پیام