سرمربی تیم قهرمان کشتی فرنگی دانش‌آموزی: کشتی مدارس از بین رفته بودسرمربی تیم کشتی فرنگی دانش‌آموزی خوزستان گفت: سال‌های زیادی کشتی در مدارس کشور از بین رفته بود.

محمدامین کجباف در گفت‌وگو با خبرنگار ورزش هشترود منطقه لرستان، با اشاره به قهرمانی تیمش در پیکارهای دانش‌آموزی مقطع متوسطه اول اظهار کرد: برای کسب قهرمانی به این رقابت‌ها آمده بودیم و با 7 طلا و 2 برنز و کسب 235 امتیاز عنوان نخست را به دست آوردیم.
وی ادامه داد: برای اینکه امسال در رده نونهالان نخستین دوره پیکارهای قهرمانی آسیا به میزبانی ایران برگزار می‌شود، تمام استان‌ها با تمام قوا شرکت کرده و سطح کیفی و کمی پیکارها خوب و راضی‌کننده بود.

سرمربی تیم کشتی فرنگی دانش‌آموزی خوزستان با اشاره به اقدام مشترک فدراسیون کشتی و دانش‌آموزی برای برگزاری این رقابت‌ها، تأکید کرد: قطعاً این کار به رشته کشتی در مدارس که سال‌ها از بین رفته بود و هیچ فعالیتی در این رشته صورت نمی‌گرفت، کمک شایانی خواهد کرد و ادامه این روند باعث پیشرفت کشتی کشورمان می‌شود.
کجباف با بیان اینکه ورزش دانش‌آموزی را باید جدی‌تر بگیریم، افزود: استعدادها اگر در سنین کم مشخص و با آنان کار شود، ورزش کشور پیشرفت بیشتری می‌کند.
وی درباره اینکه امکان دارد عضو کادر فنی تیم ملی نونهالان برای حضور در پیکارهای قهرمانی آسیا باشد، گفت: آقای کاکاحاجی سرمربی تیم ملی است که هم‌استانی بنده بوده و هر تصمیمی بگیرد ما تابع آن هستیم.

انتهای پیام