سه برنز بوکسورهای ایران قطعی شد/ سپهر، حریف افغان را ناک‌اوت کرددر پایان مبارزات روز چهارم مسابقات بوکس قهرمانی جوانان آسیا، سه مدال برنز برای بوکسورهای ایران قطع شد.

به گزارش ورزش هشترود، چهارمین روز مسابقات بوکس قهرمانی جوانان آسیا (انتخابی مسابقات المپیک) از صبح امروز (سه شنبه) به میزبانی بانکوک در تایلند برگزار شد. در پایان مبارزات امروز سه مدال برنز برای بوکسورهای ایران قطعی شد.

در ادامه مبارزات امروز، “سید سجاد موسوی” بوکسور وزن ۸۱- کیلوگرم تیم ملی توانست با برتری مقابل حریف قرقیزستانی دومین برنز ایران را قطعی کند.

همچنین “علی سپهر” به عنوان آخرین نماینده ایران در روز چهارم این مسابقات به روی رینگ رفت که در پایان، با ناک اوت کردن حریف افغانستانی خود در راند اول مدال برنز وزن 91+ کیلوگرم را برای خود قطعی کرد.

“حسین شادمان” بوکسور وزن 91- کیلوگرم تیم ملی جوانان نیز به دلیل نبود بوکسور در این وزن، مدال برنزش قطعی شده و باید برای کسب سهمیه در مراحل بعد به مصاف حریفان برود.

اما پیش از این و در مبارزات امروز، در اوزان 56-، 64- و 75- کیلوگرم به ترتیب، “دانیال شه‌بخش، عبدالحکیم بیگدر و اکبر مردمی” به عنوان نمایندگان ایران با شکست مقابل حریفان از دور رقابت‌ها کنار رفته بودند.

اسامی بوکسورهای اعزامی تیم ملی جوانان در اوزان 10 گانه به مسابقات قهرمانی آسیا به قرار زیر است:

وزن ۴۹- کیلوگرم: رضا حیدری (لرستان)

وزن ۵۲- کیلوگرم: مبین اعلائی (خوزستان)

وزن ۵۶- کیلوگرم: دانیال شه‌بخش (سیستان و بلوچستان)

وزن ۶۰- کیلوگرم: حسین هادیان (خوزستان)

وزن ۶۴- کیلوگرم: عبدالحکیم بیگدر (گلستان)

وزن ۶۹- کیلوگرم: محمد نورائی (خراسان شمالی)

وزن ۷۵- کیلوگرم: اکبر مردمی (توابع تهران)

وزن ۸۱- کیلوگرم: سید سجاد موسوی (مازندران)

وزن ۹۱- کیلوگرم: حسین شادمان (فارس)

وزن ۹۱+ کیلوگرم: علی سپهر (تهران)

هدایت این تیم را “عبدالرضا انصاری” مربی سه ستاره بوکس به عنوان سرمربی در اختیار دارد.

انتهای پیام