«سیدجلال» برای تیم‌ملی مناسب نیستخبرگزاری میزان: مرتضی فنونی‌زاده در خصوص فهرست نهایی تیم ملی فوتبال ایران برای اردو ترکیه که از سوی کی‌روش اعلام شد و اینکه سید جلال حسینی، وریا غفوری، حسین حسینی و کاوه رضایی در فهرست انتظار تیم ملی هستند، اظهار داشت: این 4 بازیکن هم باید راهی روسیه می‌شدند چراکه لیاقتش را داشتند. البته این لیست قطعی تیم ملی نیست ولی خب با توجه به شواهد و اینکه تیم ملی ایران پس از بازی با ترکیه به ایران باز نمی‌گردد، می‌شود گفت که این فهرست تقریبا تغییری نمی‌کند.

وی افزود: ایران در بازی با ترکیه عیارش مشخص خواهد شد و این یکی از بهترین بازی‌های ایران در چند سال اخیر خواهد بود.

پیشکسوت تیم ملی فوتبال ایران در مورد اینکه چند هفته پیش در گفت‌وگو با میزان اعلام کرده بود که سیدجلال جایش در جام جهانی نیست، تصریح کرد: من جلال حسینی را خیلی دوست دارم. آن موقع که این حرف را زدم منظورم این بود که جام جهانی جای جوانان است و امثال سید جلال کارهای خود و تجربه‌های خود را کسب کرده‌اند و بهتر است که میدان را برای جوانان خالی کنند.

وی ادامه داد: جلال بیشتر به درد بازی‌های باشگاهی می‌خورد تا تیم ملی. حسینی می‌تواند تا 40 سالگی فرمانده پرسپولیس باشد ولی به نظرم در حال حاضر او برای تیم ملی مناسب نیست. باز هم می گویم که من حسینی را خیلی دوست دارم چراکه وی برای تیم ملی خیلی زحمت کشیده است.