سید عباسی: بازیکنان تیم ملی والیبال قطعا به تیم ب ملحق نمی‌شوندسرمربی تیم ملی والیبال ب گفت: بازیکنان تیم ملی جوانان پس از پایان رقابـ‌هایشان به اردوی تیم ملی ب ملحق خواهند شد.

به گزارش ورزش هشترود، جهانگیر سید عباسی پس از پایان تمرین تیم ملی والیبال ب درباره شرایط این تیم درباره شرایط این تیم در فاصله دو مانده به آغاز بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ گفت: تمرین‌هایمان را شروع کرده‌ایم اما گویا با توجه به تعدد رقابت‌ها، قرار نیست که به تیم ملی ب بپیوندند. بازیکنان تیم ملی جوانان هم پس از برگزاری رقابت‌هایشان به اردوی تیم ملی ب ملحق خواهند شد. دلیل اخذ این تمرین‌ها هم اهمیت‌ بالای مسابقه‌های قهرمانی جهان است.

سرمربی تیم ملی والیبال ب با اشاره به بازدید صالحی امیری و سجادی از اردوی والیبالیست‌ها گفت: این بازی‌ها نشان از اهمیت دادن به این تیم است و از سوی دیگر باعث می‌شود تا برای کسب موفقیت تلاش کنیم و متعهدتر شویم. این بازی‌ها نشان می‌دهد که والیبال در معرض توجه است و در تلاشیم تا پاسخ این توجهات را بدهیم.

سید عباسی در پایان درباره پیش‌بینی‌اش از نتایج تیم ملی ب در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ گفت: به نظرم پیش‌بینی سخت‌ترین کار است.تمام تلاش‌مان را خواهیم کرد تا ازجایگاه والیبال ایران و شخصیت بین‌المللی ‌اش دفاع کنیم. اگرچه با چالش‌هایی از جمله عدم حضور بازیکنان مورد نظرمان روبه‌رو هستیم اما تمرین می‌کنیم تا از حیثیت والیبال ایران در آسیا دفاع کنیم.

انتهای پیام