شکست دختران پینگ‌پنگ باز ایران برابر شیلی/ شهسواری بازی سرنوشت‌ساز را باختتیم ملی پینگ پنگ بانوان ایران در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات قهرمانی تیمی جهان برابر شیلی شکست خورد.

به گزارش ورزش هشترود، تیم ملی پینگ پنگ بانوان ایران در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات تیمی قهرمانی جهان به مصاف  شیلی رفت و  با نتیجه سه بر دو  مغلوب این تیم شد.

در این بازی ابتدا مهشید اشتری و ندا شهسواری به مصاف حریفان خود رفتند و شکست خوردند، اما مریم صامت با پیروزی خود مانع از شکست زودهنگام  تیم ملی ایران شد.

پس از برد صامت، اشتری و شهسواری یک بار دیگر برابر حریفانی از شیلی قرار گرفتند. اشتری در بازی دیگر خود پیروز شد و نتیجه کار را به تساوی 2-2  کشاند اما در نهایت  با شکست شهسواری در بازی پنجم، تیم ایران در این بازی مغلوب شیلی شد.

با این نتیجه تیم ملی پینگ پنگ بانوان در دسته دو جهان باقی می ماند و یکی از رده های 40 تا 44 را کسب می کند. ممکن است تیم ملی ایران بازی های دیگری را برای رده بندی داشته باشد که در روزهای آینده و توسط کمیته برگزاری مسابقات جهانی مشخص می شود.

نتایج تیم ملی بانوان  در این بازی به شرح زیر است:

مهشید اشتری 2 _دانیلا اورتگا 3

ندا شهسواری 2 _ پاولینا وگا 3

مریم صامت 3 _ جودیت مورالس صفر

مهشید اشتری 3 _ پاولینا وگا صفر

ندا شهسواری 2 _ دانیلا اورتگا 3

مسابقات پینگ پنگ تیمی قهرمانی جهان از ۹ اردیبهشت شروع شده است و تا 16 اردیبهشت ادامه دارد. ایران برای  اولین بار در دسته دو این مسابقات حضور دارد.

انتهای پیام