لیورپول و یک خرید بزرگ برای جانشینی کاریوس


ورزش سه: رسانه های اسپانیایی اعلام کردند که لیورپول قصد دارد با یک پیشنهاد خیره کننده، یان اوبلاک، دروازه بان اتلتیکو مادرید را به خدمت بگیرد.

یورگن کلوپ برای ترمیم تیمش در درون دروازه، لوریس کاریوس را فصل گذشته از ماینس به خدمت گرفت اما این دروازه بان آلمانی نتوانست انتظارات را برآورده کند و اشتباهات وحشتناکش در فینال چمپیونزلیگ، موجب شکست 3-1 قرمزها شد.

 

لیورپول آماده یک خرید بزرگ برای جانشینی کاریوس

 

اکنون دون بالون ادعا کرد که لیورپولی ها قصد به خدمت گرفتن اوبلاک، دروازه بان اسلوونیایی اتلتیکو مادرید را دارند و آماده اند تا برای خرید او پیشنهادی 85 میلیون یورویی به باشگاه اسپانیایی ارائه بدهند. این نشریه ادعا کرده که باشگاه مرسی سایدی از قبول پیشنهادش توسط باشگاه اتلتیکو مادرید مطمئن است. اوبلاک این فصل توانست برای سومین فصل پیاپی، جایزه زامورا که به بهترین دروازه بان لالیگا داده می شود را از آن خود کند.

اگر این انتقال رخ بدهد، اوبلاک به گران ترین دروازه بان تاریخ تبدیل خواهد شد؛ رکوردی که در حال حاضر در اختیار ادرسون، دروازه بان برزیلی منچسترسیتی است.

گفته می شود در صورتی که لیورپول نتواند اوبلاک را به خدمت بگیرد، برای خرید آلیسون، دروازه بان برزیلی رم، اقدام خواهد کرد.