پازاج: فدراسیون کشتی استعفای اعضای شورای فنی را قبول نکردعضو شورای فنی کشتی فرنگی گفت: فدراسیون کشتی استعفای افرادی را که پس از استعفای خادم، از حضور در شورای فنی استعفا دادند را قبول نکرده است.

احد پازاج در گفتگو با ورزش هشترود، درباره بازگشت رسول خادم به فداسیون کشتی اظهار کرد: خادم نه تنها در ایران بلکه در جهان یک وزنه برای کشتی ایران محسوب می‌شود و کارهایی که او برای کشتی انجام داده بی سابقه است. چند سال برای ایجاد ساختار فعلی زحمت کشیده و ان‌شاءالله این روند را ادامه خواهد داد. همه ما از بازگشت او خوشحالیم و امیدواریم باز هم شاهد موفقیت‌های کشتی باشیم.

عضو شورای فنی کشتی فرنگی در پاسخ به این سوال که آیا اعضای شورای فنی کشتی فرنگی نیز استعفای خود را پس می‌گیرند یا خیر گفت: تا آنجایی که من در جریان هستم فدراسیون کشتی استعفای شورای فنی را قبول نکرده است.

وی درباره برگزاری رقابت‌های انتخابی تیم‌های ملی کشتی در 2 مرحله و اینکه آیا بهتر نیست با توجه به زمان محدود، به جای برگزاری رقابت‌های مرحله دوم انتخابی تیم ملی، کشتی‌گیران برتر به تورنمنت خارجی اعزام شوند تا کادر فنی درباره آن‌ها تصمیم‌گیری کند، خاطرنشان کرد: ما به لحاظ داشتن زمان مشکلی نداریم. مرحله نخست انتخابی پایان فروردین برگزار می‌شود و مرحله دوم نیز اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد. طبق فرآیند 4 نفر برتر مرحله نخست در کنار مدال‌داران جهان و المپیک در مرحله نهایی انتخابی تیم ملی کشتی می‌گیرند تا افراد برتر در نهایت توسط کادر فنی و با تایید شورای فنی انتخاب شوند.

پازاج افزود: به هر حال باید تفاوت‌هایی میان کشتی‌گیران اصلی و افراد دیگر وجود داشته باشد. مرحله نخست انتخابی برای شناسایی نفرات برتر و تلاش کشتی‌گیران برای رسیدن به دوبنده تیم ملی است.

انتهای پیام