پیروزی تیم ملی پینگ‌پنگ بانوان ایران برابر استرالیاتیم ملی پینگ‌پنگ بانوان ایران در آخرین بازی مرحله گروهی خود استرالیا را شکست داد و در جایگاه چهارم گروهش قرار گرفت.

به گزارش ورزش هشترود، تیم ملی پینگ‌پنگ بانوان ایران در آخرین روز مرحله گروهی مسابقات جهانی پینگ‌پنگ به مصاف استرالیا رفت و این تیم را با نتیجه سه بر صفر شکست داد و در مجموع با دو برد و سه شکست در جایگاه چهارم گروه خود قرار گرفت.

تیم ایران در این بازی دومین برد خود را در رقابت‌های قهرمانی جهان کسب کرد. اولین پیروزی تیم ملی بانوان روز دوم مسابقات برابر کوبا و با نتیجه سه بر یک به دست آمد.

نتایج تیم ملی بانوان در این بازی به شرح زیر است:

مهشید اشتری 3 ـ میشله بروملی 1

ندا شهسواری 3 ـ ملیسا تاپر صفر

مریم صامت 3 ـ پارلین صفر

ایران، لیتوانی و کوبا که به ترتیب در رتبه‌های چهار تا شش گروه دسته دو قرار دارند، برای کسب مقام‌های 37 تا 44 به مصاف حریفان خود می‌روند. در صورتی که تیم ایران مقام‌های 43 و 44 را کسب کند به دسته سه مسابقات سقوط می‌کند.

همچنین سه تیم اول گروه ایران اسپانیا، پورتوریکو و استرالیا، برای کسب مقام‌های 25 تا 36 جهان به میدان می‌روند و تیم‌هایی که موفق به کسب جایگاه 25 و 26 شوند به دست یک رقابت‌های جهانی صعود می‌کنند.

قرعه‌کشی رقبای مرحله بعدی این تیم‌ها در روزهای آینده انجام می‌شود.

مسابقات پینگ‌پنگ تیمی قهرمانی جهان از ۹ تا ۱۶ اردیبهشت در هالمستاد سوئد برگزار می‌شود و ایران برای باقی ماندن در دسته دو این رقابت‌های باید برابر حریفانی که در روزهای آینده مشخص می‌شوند به پیروزی برسد.

انتهای پیام