چه سِری بین خانزاده و کی‌روش است؟خبرگزاری میزان: ضیا عربشاهی در خصوص فهرست ۳۵ نفره تیم ملی ایران برای جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه که روز گذشته از سوی کی‌روش اعلام شد و نام علی علیپور آقای گل فوتبال ایران در این فهرست جایی نداشت، اظهار داشت: به نظرم کی‌روش خیلی مستقیم به لیگ برتر فوتبال ایران توهین می‌کند. چرا نباید علیپور به تیم ملی دعوت شود؟ من از فدراسیون هم تعجب می‌کنم که چرا نسبت به این نگاه کی‌روش به فوتبال ایران واکنشی نشان نمی‌دهد.

وی افزود: چرا نباید بهترین گلزن ایران در فهرست نهایی تیم ملی جایی داشته باشد؟ من یک سوال از کی‌روش دارم، شما فقط یکبار علیپور را دعوت کردی که فشار‌ها را از روی خودت برداری؟ آقای کی‌روش، فوتبال ایران سطحش پایین است یا اینکه به علیپور قرض دارید؟

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه چرا محمدرضا خانزاده مدافع تیم فوتبال پدیده در لیست ۳۵ نفره کی‌روش حضور دارد و در این بین جای خالی خیلی از بازیکنان در این فهرست دیده می‌شود، تصریح کرد: خانزاده الان چند وقتی است که دوباره به تیم ملی دعوت می‌شود. من هم از این انتخاب کی‌روش تعجب کردم. چرا باید بازیکنی مثل خانزاده به تیم ملی دعوت شود بعد آقای گل فوتبال ایران در این فهرست جایی نداشته باشد.

عربشاهی ادامه داد: وقتی بهتر از خانزاده در فوتبال ایران دارد بازی می‌کند، چرا باید خانزاده دعوت شود. نمی‌دانم چه سِری میان کی‌روش و خانزاده است که وی را به تیم ملی دعوت می‌کند. اگر سری وجود دارد، بگویید ما هم بدانیم. «کارلوس» با پرسپولیس مشکل پیدا کرده است، تا همین چند وقته پیش پرسپولیس ۷،۸ بازیکن در تیم ملی داشت، ولی الان ۳،۴ تا دارد. این یک مسئله ملی است و نباید مشکلات کی‌روش و برانکو در آن دخالتی داشته باشد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: کی‌روش یا با برانکو دارد لج می‌کند یا اینکه با علیپور مشکل دارد که وی را دعوت نکرده است.