کریمی: تفاوت گسترش فولاد و استقلال، تجربه بازیکنانشان بودسرمربی گسترش فولاد تبریز معتقد است که هم تیمش و هم استقلال خوزستان بازی خوبی را از خود به نمایش گذاشتند.

به گزارش ورزش هشترود، دیدار تیم‌های استقلال خوزستان و گسترش فولاد تبریز در چارچوب هفته بیست و هفتم لیگ برتر با نتیجه 2 بر یک به سود گسترش فولاد به اتمام رسید. فیروز کریمی در نشست خبری پس از این دیدار اظهار کرد: بازی به لحاظ فنی کیفیت خوبی داشت و حساسیت جدول روی آن تاثیر منفی نداشت. هر دو تیم به دنبال ارائه بازی خوب بودند و وقت کمتر اتلاف شد. ویسی تاکتیک‌های متفاوتی را در نظر گرفته بود که ما هم با آن مقابله کردیم. ما هم چند تغییر تاکتیک داشتیم که ویسی و تیمش به خوبی آن را پوشش داشتند. در این دیدار هر دو تیم موقعیت‌های گل خوبی داشتند و هر دو تیم فوتبال رو به جلو ارائه دادند.

او افزود: ما موقعیت‌های خوبی داشتیم اما از موقعیت‌هایمان بازیکن باتجربه تیم یعنی خالقی‌فر استفاده کرد. برتری ما نسبت به استقلال خوزستان مهره‌های باتجربه ما بودند که در مقابل بازیکنان جوان تیم حریف قرار گرفتند. امیدوارم تیم استقلال خوزستان در ادامه راه نتایج مناسبی در لیگ برتر کسب کند.

ادامه دارد….