کی‌روش: معقول نیست که عکس جریان رودخانه شنا کنمسرمربی تیم ملی فوتبال ایران در حاشیه تمرین امروز در اظهاراتی ناامیدکننده گفت دیگر معقول نیست که عکس جریان رودخانه شنا کنیم.

به گزارش ورزش هشترود، کارلوس کی‌روش عصر جمعه در مصاحبه خود پیش از بازی دوستانه با ازبکستان گفت: این‌جا هستیم که با ازبکستان بازی کنیم. امیدوارم همه چیز اوکی باشد. یک سال پیش فکر می‌کردم که حضور هواداران تیم ملی مهم باشد اما الآن دیگر مطمئن نیستم. خواهشا از من درباره مسائل حاشیه‌ای نپرسید.

او هم‌چنین درباره سوالی پیرامون نگرانی هواداران تیم ملی فوتبال گفت: از خود هواداران این سوال را بپرسید. چرا شما نگران ناراحتی من هستید؟ همه در کشور از این شرایط راضی هستند. شما چرا باید ناراحت باشید؟ آیا روز قبل از بازی می‌خواهید این سوال را بپرسید؟ باید بیست روز قبل این سوال را می‌پرسیدید. وقتی این سوال را پرسیدید، فکر کردم خودم از نظر فیزیکی و سلامتی ناسالم به نظر برسم.

سرمربی تیم ملی فوتبال در پاسخ به این پرسش که چرا ناامیدانه صحبت می‌کند؟ افزود: وقتی شما برای یک مدت زیادی برخلاف جریان رودخانه شنا می‌کنید، شاید این کار معقول به نظر نرسد و به این نتیجه برسید که برگردید و با جریان رودخانه شنا کنید.

 ادامه دارد…