کی‌روش نظر منفی‌اش درباره تمدید قرارداد را رسما به فدراسیون اعلام کنددرحالی که کارلوس کی‌روش در مصاحبه‌ای اعلام کرد که با این شرایط امکان تمدید قرارداد با فدراسیون فوتبال ایران را ندارد، عضو هیات رئیسه فدراسیون می‌گوید که این مربی پرتغالی هنوز رسما درباره تمدید یا عدم تمدید قراردادش صحبتی با فدراسیون نداشته است.

کاظم طالقانی، عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال در گفت‌وگو با ورزش هشترود درباره‌ی تمدید قرارداد با کی‌روش و مصاحبه اخیر این مربی پرتغالی با بخش رسانه‌ای تیم ملی مبنی بر عدم تمدید قراردادش با تیم ملی ایران بیان کرد: شخص کارلوس کی‌روش هنوز صحبتی با ما نداشته و درباره تمدید قرارداد یا عدم تمدید آن حرفی با ما نزده است.

وی افزود: من نمی‌دانم که او این صحبت‌ها را با چه کسی انجام داده اما او باید نظرش حتی اگر منفی هم باشد را رسما به فدراسیون اطلاع دهد. پس از آن نیز ما مشورت می‌کنیم و درباره شرایط تمدید قرارداد او بحث خواهیم کرد.

طالقانی درباره بندهای قرارداد پیشنهادی به کی‌روش تصریح کرد: من جزئیات این قرارداد را به یاد نمی‌آورم اما این را باید بگویم که اعضای هیات رییسه کلیت قرارداد را می‌دانند و نظر خود را اعلام می‌کنند و جزئیات و بندهای ریز آن مربوط به رییس فدراسیون فوتبال می‌شود که او باید آن‌ها را پیگیری کند.

به گزارش ورزش هشترود، سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان پس از پایان روز نخست مرحله نهایی آماده‌سازی تیم‌ملی در روز شنبه، با ارائه توضیحاتی درباره شرایط تیم و روند تمدید قراردادش، گفت: با توجه به شرایطی که از سوی فدراسیون فوتبال به من پیشنهاد شده بود، فکر نمی‌کنم رسیدن به یک توافق مقدور باشد.

انتهای پیام