گررو: خوشحالم با گل بازگشتممهاجم پرو از بازگشت خود به تیم ملی این کشور با زدن دو گل برابر عربستان ابراز خوشنودی کرد.

به گزارش ورزش هشترود و به نقل از گلوبو، تیم ملی پرو که بعد از مدتها حضور در جام جهانی را تجربه کرده است، در دیداری دوستانه به مصاف عربستان رفت و با ۳ گل به برتری رسید. نکته جالب حضور رافائل گررو در این دیدار بود که دو گل از گلهای تیمش را نیز به ثمر رساند. پیشتر اعلام شده بود این بازیکن به دلیل دوپینگ جام جهانی را از دست خواهد داد ولی با پافشاری پرویی ها و مداخله دادگاه سوئیس، در نهایت این بازیکن به جام جهانی رسید.

گررو درباره بازی و گلزنی در این دیدار گفت: خیلی خوشحالم که به تیم ملی بازگشتم. بازیکنان تیم استقبال خیلی خوبی از من داشتند و خوشحالم که در جمع این بازیکنان حضور دارم. زمان کمی تا شروع جام جهانی باقی مانده است و ما خیلی خوشحال هستیم که در این جام بزرگ به میدان می رویم و تلاش می کنیم بهترین نتایج را به دست بیاوریم.

او در ادامه گفت: خدا رو شکر. دو موقعیت گل در این دیدار داشتم و توانستم از موقعیت هایی که داشتم به بهترین شکل استفاده کنم و تیمم را به گل برسانم.

پرو از سال ۲۰۱۶ تاکنون در ۱۴ دیدار خود بدون شکست بوده است و باید برابر تیم های فرانسه، استرالیا و دانمارک در گروه سوم جام جهانی به رقابت بپردازد.

پائولو گررو در اکتبر سال گذشته به مدت ۱۲ ماه محروم شد اما فیفا این محرومیت را شش ماه کم کرد. به ‌این‌ ترتیب دوران محرومیت گررو به پایان رسیده است.  این بازیکن که پیش از این به دلیل مثبت شدن تست دوپینگ ۱۲ ماه محروم شده بود در جام جهانی ۲۰۱۸ کاپیتان تیم پرو خواهد بود.

انتهای پیام