گرشاسبی: امیدوارم روزی برسد، پرونده‌ای علیه پرسپولیس نباشدمراسم تودیع و معارفه معاونت حقوقی باشگاه پرسپولیس در محل باشگاه پرسپولیس برگزار شد.

به گزارش ورزش هشترود، محمد حاجی بیگی با تصمیم هیأت مدیره و حکم سرپرست باشگاه پرسپولیس به عنوان معاون حقوقی باشگاه، مشغول به فعالیت شد.

امروز شنبه در مراسمی با حضور مدیران باشگاه نیز، علی جمشیدی معاون حقوقی پیشین باشگاه تودیع و محمد حاجی بیگی به عنوان مسوول جدید بخش حقوقی باشگاه پرسپولیس معرفی شد.

گرشاسبی: امیدوارم روزی برسد، پرونده‌ای علیه پرسپولیس نباشد

حمیدرضا گرشاسبی سرپرست باشگاه پرسپولیس که در مراسم تودیع و معارفه معاون حقوقی جدید باشگاه پرسپولیس صحبت می‌کرد، اظهار داشت: بخش حقوقی یکی از مهمترین بخش‌ها در مجموعه پرسپولیس است چون هر گونه نقصان در آن می‌تواند به بهای سنگینی تمام شود و این مساله به شکل جریمه‌ها و خسارت‌های مالی بروز کند. آقای حاجی بیگی هم با اصرار هیأت مدیره، در حالی این مسوولیت را پذیرفتند که در جریان هستیم، مسوولیت‌های مهم دیگری به ایشان پیشنهاد شده است ولی از آنها صرفنظر کردند تا بتوانند در این بخش به باشگاه کمک کنند.

سرپرست باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: من امیدوارم یک روز بشنویم که پرونده حقوقی در قالب شکایت از پرسپولیس نداریم و روزی برسد که پرونده‌ای علیه پرسپولیس نباشد.

انتهای پیام