باخت عثمانلی در شب بازگشت پیام صادقیانبه گزارش هشترود، مسابقات هفته یازدهم لیگ دسته اول فوتبال ترکیه امشب پیگیری شد که در یکی از آن‌ها تیم عثمانلی اسپور که بعد از ۱۰ بازی پیام صادقیان را جزو لیست داشت، از ساعت ۱۹:۳۰ امشب در ورزشگاه یِنی مهمان اسکی‌شهیر اسپور رده شانزدهمی بود.
یاران پیام صادقیان بعد از یک تساوی و یک باختی که طی دو هفته اخیر لیگ یک ترکیه داشتند، امشب هم نتوانستند به روند ناکامی‌هایشان پایان دهند و با نتیجه یک بر صفر در خانه اسکی‌شهیر اسپور شکست خوردند تا ۱۳ امتیازی و در رده دهم جدول بمانند.
پیام صادقیان که فصل قبل ۱۰ بازی در سوپر لیگ ترکیه برای عثمانلی اسپور انجام داده و موفق به زدن یک گل شده بود، در هفته اول لیگ یک این کشور از ابتدای نیمه دوم برابر بولو اسپور به زمین رفت، ولی به دلیل آسیب دیدگی در ۹ هفته از مسابقات لیگ دسته اول و یک دیدار جام حذفی حضور نداشت که بعد از انجام تمرینات گروهی طی روز‌های اخیر، در مسابقه امشب به لیست تیمش بازگشت.
هافبک سابق پرسپولیس و ذوب‌آهن بعد از سه ماه که در فهرست عثمانلی اسپور قرار گرفته بود، از دقیقه ۷۳ به‌عنوان سومین تعویضی تیمش جانشین توگای کاچار شد و برابر اسکی‌شهیر اسپور بازی کرد.