مشکلات مالی استقلال حل شود، با جپاروف مذاکره می‌شودبه گزارش هشترود، نصرالله عبداللهی درباره دیدار تیم فوتبال استقلال مقابل سپیدرود رشت در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: ابتدای فصل به خاطر شرایطی که استقلال داشت، نیاز بود زمان سپری شود و بازیکنان جدید با شرایط تیم هماهنگ شوند. از ابتدا به این تیم امیدوار بودم، چون همه دوست داشتند که استقلال نتیجه بگیرد.
وی افزود: خوشبختانه پیروزی مقابل صنعت نفت آبادان، روحیه بازیکنان را بالا برده و آن‌ها آماده دیدار مقابل سپیدرود و پدیده خراسان هستند. این دو بازی برای استقلال اهمیت زیادی دارد تا در بین تیم‌های مدعی قرار بگیرد.
مشاور سرپرست باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: هواداران حق دارند که نگران وضعیت تیم‌شان باشند، چون در سرما و گرما به ورزشگاه می‌آیند تا حمایت کنند. مطمئن باشند که بازیکنان با همه وجود برای موفقیت تیم تلاش می‌کنند.
عبداللهی در مورد مذاکره با سرور جپاروف گفت: جپاروف از فصل گذشته طلب دارد و به همین دلیل مسئولان باشگاه در حال رایزنی هستند تا طلب او را پرداخت کنند. باشگاه دچار مشکلات مالی است و اگر این مشکلات حل شود، با جپاروف وارد مذاکره خواهد شد. علاوه بر این، تیم همچنین باید برای ادامه مسابقات و آسیا تقویت می‌شود.