بندی در قرارداد برانکو به او اجازه جدایی می‌دهد!


به گزارش هشترود، برانکو در نشست خبری بعد از دیدار با ماشین‌سازی گفت: اتفاقات عجیب و غریبی در این دیدار رخ داد. ما در این بازی ۷۰ درصد مالکیت توپ را در اختیار داشتیم و ۱۹ شوت به سمت دروازه ماشین‌سازی زدیم و فقط موفق شدیم یک گل به ثمر برسانیم. در این بازی می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم، اما بازیکنان تیم رقیب خوب دفاع کردند. گلی که به ما زده شد، از روی یک اشتباه بود. روی بودیمیر ۳ پنالتی رخ داد، اما داور ۲ تای آن‌ها را ندید و تنها یکی از آن‌ها را گرفت.
وی افزود: در این دیدار ۷۰ هزار نفر در ورزشگاه حضور داشتند، اما می‌توانست این تعداد به ۱۰۰ هزار نفر برسد. چون احساس خوشحالی کمی برای قهرمانی داریم و به سومین قهرمانی متوالی خودمان نزدیک شدیم. سرمربی پرسپولیس درباره اینکه در بازی هفته آخر لیگ مقابل پارس جنوبی ترس ندارد، گفت: بوشهر یک شهر جنوبی در ایران است و هوا آنجا بسیار گرم است. تمام رقبای ما با ۲۰۰ درصد توان‌شان مقابل ما بازی می‌کنند و پارس نیز یکی از رقبای سرسخت ماست. ما در چند هفته گذشته نتیجه خوب نگرفتیم و باید در این بازی مواظب باشیم. البته وقتی در تمرینات به بازیکنانم نگاه می‌کنم خیالم راحت می‌شود. پنج‌شنبه قهرمان خواهیم شد.
برانکو در پایان درباره قراردادش با سرخپوشان گفت: ما در این فصل شانس قهرمانی در دو جام حذفی و لیگ را داریم. درباره قراردادم باید بگویم که من یک سال دیگر قرارداد دارم و باشگاه ایرانی به دنبال تمدید قرارداد با من است. من اکنون پیشنهاد‌های جدیدی نیز به دستم رسیده است. اما ماجرا چیست؟ مگر برانکو با پرسپولیس تا پایان لیگ نوزدهم قرارداد ندارد؟ پس چگونه می‌شود که حرف از پیشنهادات جدید زده و تازه عنوان می‌کند باشگاه پرسپولیس به دنبال تمدید قرارداد اوست؟ شنیدیم برانکو بیراه هم نمی‌گوید. بندی در قرارداد این مربی کروات با باشگاه پرسپولیس وجود دارد که چنانچه پرداختی باشگاه به برانکو در مدت معینی عقب بیفتد، آنگاه او می‌تواند یک‌طرفه قراردادش را فسخ کرده و از این تیم برود!