عکس| عادل فردوسی پور دوباره سوژه پرسپولیسی ها شد


به گزارش هشترود، در دقیقه 5+90 دیدار پرسپولیس مقابل ماشین سازی که عصر پنجشنبه در ورزشگاه بنیان دیزل برگزار شد، اتفاق مشکوکی رقم خورد. در حالی که سرخپوشان با حساب یک بر صفر از میزبان خود پیش بودند، به گل دیگری رسیدند اما داور، این گل را مردود اعلام کرد.
در آن صحنه، گادوین منشا توپ را از میانه میدان برداشت و آغازگر یک ضدحمله سریع بود. او با دریبل هایش در فضاهای کوچک، بازیکنان حریف را سر در گم کرد و وقتی به محوطه جریمه نزدیک شد، با یک پاس دقیق به سمت راست، محمدامین اسدی مهاجم جوان تیمش را صاحب توپ کرد. اسدی پس از برداشتن گام های کوتاه، ضربه دقیقی به توپ زد و به گلزنی پرداخت اما کمک داور دوم بازی، این گل را مردود اعلام کرد.

عکس| عادل فردوسی پور دوباره سوژه پرسپولیسی ها شد

همین موضوع سوژه سبب شد تا هواداران پرسپولیس در فضای مجازی بار دیگر به سراغ عادل فردوسی پور بروند. فردوسی پور در برنامه 90 هفته گذشته صحنه گل مشکوک به آفساید احسان حاج صفی هافبک تراکتورسازی به پرسپولیس را به بوته نقد گذاشت و بارها بر این موضوع پافشاری کرد که گل این تیم صد در صد صحیح بوده و پرسپولیس باید بازی را به تراکتور می باخت. همان زمان، پرسپولیسی ها نسبت به رفتار فردوسی پور اعتراض کردند و این موضوع را به رفاقت او با کارلوس کی روش ربط دادند.
موضوع وقتی پیچیده تر شد که عادل سعی داشت با استفاده از خط کش های مهندسی، قانون پرسپکتیو، قانون خط های موازی و نرم افزارهای مختلف، ادعای خود را ثابت کند. گرچه داود رفعتی رئیس دپارتمان داوری روی خط برنامه رفت و به صراحت گفت: «گل تراکتور آفساید بود و نباید مورد قبول واقع می شد.»
حالا که صحنه گل پرسپولیس مقابل ماشین سازی، شبیه به گل تراکتور به پرسپولیس مشکوک بوده، طرفداران پرسپولیس با انتشار پست هایی در فضای مجازی اعلام کردند در انتظار برنامه 90 هستند و منتظر می مانند تا عادل با استفاده از قانون پرسپکتیو و گونیا و نقاله و سایر ادوات مهندسی، ثابت کند گل پرسپولیس صحیح بوده است!

عکس| عادل فردوسی پور دوباره سوژه پرسپولیسی ها شد